WordPress, WordPress шаблон, WP3.0,CSS, fancybox, Firefox, gravatar, images, javascript, jquery,фон, меню WP 3.0, навигация, облоко меток,платный премиум шаблон, русский WordPress шаблон, слайдер, слайдер случайных записей, ссылки,Twitter
12/12/2018 | Сколівське дочірнє лісогосподарське підприємство Галсільліс

12/12/2018

Сколівське ДЛГП «Галсільліс» готове до ялинкової кампанії
За період проведення ялинкової кампанії 2017-2018 років Сколівським ДЛГП «Галсільліс» було заготовлено і реалізовано 386 новорічних ялинок. Проте, незважаючи на проведену профілактичну роботу щодо охорони шпилькових насаджень в передноворічний період, кількість випадків незаконної заготівлі новорічних ялинок залишається високою.
Враховуючи об’єктивні обставини та складний соціально-економічний стан, цього року також очікуються можливі випадки самовільної заготівлі новорічних ялинок, що завдасть значних збитків лісовому господарству.
«Галсільліс»  розроблено комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від  самовільних вирубок:
1.Заготівля новорічних ялинок проводитиметься на діючих лісосіках, а також при розчищенні трас, ліній електропередач та зв’язку.
2. Відпуск новорічних ялинок буде проводитись за товарно-транспортними накладними( ТТН) Сколівського ДЛГП «Галсільліс», скріпленими печаткою підприємства та підписами директора і бухгалтера. Ялинки обов’язково маркуються пластиковими бірками або самонаклеючими стрічками зі штрих-кодом.
3. Під час перевірок на тимчасових постах при відсутності у громадян відповідних документів, ялинки будуть вилучатись та здаватись на лісогосподарське підприємство.
4. За самовільно зрубану ялинку будуть накладатись штрафи у розмірі 453,96 гривень та адмінстягнення  у розмірі 85 гривень, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №665 від 23 липня 2008 року «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісовому господарству»
5. Протягом грудня 2018 року та першої декади січня 2019 року буде проводитись масово-роз’яснювальна робота серед населення.